www.ferospoj.cz :: Rošt podlahový atypický, SP230, bez úpravy, s protiskluzovou úpravou (22.04.2021 - 02:04)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rošt podlahový atypický, SP230, bez úpravy, s protiskluzovou úpravou

Rošt podlahový atypický, SP230, bez úpravy, s protiskluzovou úpravou

Podlahový rošt SP 230 je atypický ocelový rošt s protiskluzovou úpravou. Pro zajištění dlouhé životnosti v exteriéru nejsou rošty povrchově upraveny. Nosný pásek roštu je o velikosti 30 x 2 mm.

Na této produktové kartě naleznete varianty podlahových roštů, které již byly vyráběny na míru zákazníkovi. Cena, která je u roštů uvedena je pouze orientační, mění se dle aktuální ceny materiálu, proto je nutné každému zákazníkovi vytvořit individuální cenovou nabídku. Pokud máte zájem o podlahový rošt SP 230 s protiskluzovou úpravou zašlete nám poptávku na email: poptavky@obchodprodilnu.cz a my Vám v co nejkratším termínu zašleme cenovou i termínovou nabídku.                                                                                                                     

Prodej protiskluzových podlahových roštů SP 230 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rošt podlahový atypický, SP230, bez úpravy, s protiskluzovou úpravou naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!