www.ferospoj.cz :: Roh žlabu vnější, FeZn (04.12.2021 - 02:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Roh žlabu vnější, FeZn

Roh žlabu vnější, FeZn je ocelový rohový žlab. Je vyroben z žárově pozinkované oceli. Vnější rohový žlab je základním prvkem okapových střešních systémů. Vnější roh žlabu zajišťuje odvod vody z přechodu mezi dvěma kolmými okapovými žlaby. 

Prodej vnějších rohů žlabu FeZn je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Roh žlabu vnější, FeZn naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!