www.ferospoj.cz :: Řezač skla, výrobce Topex (16.05.2021 - 04:52)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Řezač skla, výrobce Topex

Řezač skla, výrobce Topex

Řezač skla od výrobce TOPEX je ruční nářadí pro řezání skla o různých sílách. Řezač s dřevěnou rukojetí, která příjemně sedí v ruce, je vybaven otočnou hlavou se šesti výměnnými řeznými koly, které zaručí výrobku vysokou životnost. Praktické jsou i výřezy na odlamování skla na hlavě řezače. Řezač je vhodný pro každou dílnu domácího kutila.

Prodej řezačů skla je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Řezač skla, výrobce Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!