www.ferospoj.cz :: Regál pro zahradní domky a skleníky (29.11.2023 - 12:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Regál pro zahradní domky a skleníky

Regál pro zahradní domky a skleníky je stabilní, bezúdržbové a estetické řešení pro uskladnění nářadí, zahradního náčiní a dalších doplňků. Je vyroben z kvalitního odolného pozinkovaného plechu. V naší nabídce naleznete regál rovný nebo rohový. Regál má 2 police a jeho nosnost je 100 kg. Díky regálu získáte více úložného prostoru v zahradním domku a ušetříte spoustu místa.

Prodej regálů pro zahradní domky je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Regál pro zahradní domky a skleníky naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!