www.ferospoj.cz :: Rám plotový, vypletený žebírkovým pletivem pozinkovaným (15.04.2021 - 11:00)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rám plotový, vypletený žebírkovým pletivem pozinkovaným

Rám plotový, vypletený žebírkovým pletivem pozinkovaným

Plotový rám, vypletený žebírkovým pletivem pozinkovaným, se základním nátěrem rámu.

Plotové rámy jsou vhodné pro stavbu plotu v okolí sportovišť či při oplocování různých objektů typu školka, dětské hřiště apod. V době nedávno minulé se plotové rámy také často používali při stavbě plotu u rodinného domu. Máte - li u svého domu starší oplocení z plotových rámů a některé dílce již dosluhují, můžete při rekonstrukci plotu využít námi prodávané rámy se standardním rozměrem.

Prodej plotových rámů se snažíme realizovat za nejlepší možné ceny přepravy, které se odvíjejí od počtu objednaných kusů. Chcete-li se na ceny dopravy informovat ještě před vložením objednávky do naší online prodejny, napište nám přes kontaktní formulář na stránce Kontakt nebo telefonujte na +420 777 610 961.

Rozměrové varianty plotových rámů naleznete výše. Pokud Vám žádný z nabízených rozměrů nevyhovuje, napiště nám prosím email s požadovanými rozměry na poptavky@obchodprodilnu.cz. V co nejkratším termínu Vám poskytneme zpětné info.

Abychom byli schopni maximálně vyhovět Vašim projektům, snažíme se držet naše skladové zásoby v dostatečném množství. 
Díky tomu můžeme Vámi objednané zboží připravit k odeslání bez prodlení.

zásoby plotových rámů v našem skladě

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rám plotový, vypletený žebírkovým pletivem pozinkovaným naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!