www.ferospoj.cz :: Rám okenní se síťkou a upínáním (22.04.2021 - 00:56)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Rám okenní se síťkou a upínáním

Rám okenní se síťkou a upínáním

Okenní rám se síťkou a upínáním je ochranný okenní rám proti hmyzu. Rám sítě je vyroben z hliníku a samotná síťka je sklolaminátová. Velikost rámu lze zmenšit podle rozměrů okna. Rám na okně drží pomocí click systému a nevyžaduje tak žádné vrtání do rámů oken. Montáží okenního rámu se síťkou zamezíte vniknutí nepříjemného hmyzu do bytů či domů. Umožňuje větrání v místnostech bez obav z vniknutí komárů, vos, včel a dalšího hmyzu. Rám má profil o rozměru 8 x 19 mm.

Prodej okenních rámů se síťkou a upínáním je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Rám okenní se síťkou a upínáním naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!