www.ferospoj.cz :: Ráčna vzduchová 1/2", NEO tools (21.04.2021 - 10:35)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Ráčna vzduchová 1/2", NEO tools

Ráčna vzduchová 1/2

Vzduchová ráčna 1/2 " je kvalitní profesionální vzduchové nářádí od výrobce Neo tools. Nabízené ráčny mají výborný poměr mezi cenou a kvalitou. Pneumatické ráčny s dlouhou životností se hodí do všech automobilových dílen, servisů ale i pro domácí použití. Ráčny dokáží vyvinout až 160 otáček za minutu s maximálním kroutícím momentem 122 Nm. Přívětivá je i hmotnost ráčny, která je pouze 1,3 kg. Ráčna je vyrobena z kvalitní odolné oceli.

Prodej vzduchových ráčen je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Ráčna vzduchová 1/2", NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!