www.ferospoj.cz :: Pyramida na jahody, plast (27.09.2020 - 15:10)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pyramida na jahody, plast

Pyramida na jahody, plast

Plastová pyramida na jahody je pětipatrová pyramida určená pro pěstování jahod. Je vhodná především do malých prostor, kdy lze na ploše 2 x 2 metry v pěti patrech pěstovat až 70 rostlin. Jahodník je vyrobený z recyklovaného plastu, který velmi dobře odolává povětrnostním vlivům, je barevně stálý a nenáročný na údržbu. Pyramidy na jahody jsou mechanicky odolné, nesají vodu a jsou odolné vůči vlhkosti, mrazu, plísním, hnilobě a běžným chemikáliím. Montáž i případná demontáž je velmi jednoduchá díky fixačním hranolům na bočnicích, můžete tedy pyramidu přesouvat dle potřeby po zahradě. Při sestavování vyplňujeme jednotlivá patra hlínou /substrátem - celkem ho budete potřebovat necelých 1800 litrů. Pod pyramidu doporučujeme proti prorůstání plevele použít geotextilii.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej pyramid na jahody je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. 

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pyramida na jahody, plast naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!