www.ferospoj.cz :: Prolézačka GEODOME LIFETIME (21.04.2021 - 09:15)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Prolézačka GEODOME LIFETIME

Prolézačka GEODOME LIFETIME

Prolézačka Geodome Lifetime je dětská prolézačka ve tvaru iglú. Nabízí mnoho různých způsobů zábavy - houpání, prolézání, šplhání atd. Díky ocelové nosné kostře je prolézačka stabilní a bezpečná. Plastové prvky jsou vyrobeny z UV stabilizovaného a vysoce odolného polyetylenu (HDPE), který dobře odolává slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Na slunci nemění barvu a nekřehne. Prolézačka od výrobce Lifetime ve tvaru iglu (kopule) je určena pouze pro domácí a nekomerční využití. Je možné ji použít v interiéru i exteriéru. Celková nosnost je 272 kg.

Prodej prolézaček Geodome Lifetime je realizován po jednotlivých kusech.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Prolézačka GEODOME LIFETIME naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!