www.ferospoj.cz :: Přístřešek zahradní s plachtou, ShelterLogic MONARC (17.05.2022 - 23:40)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Přístřešek zahradní s plachtou, ShelterLogic MONARC

Zahradní přístřešek s plachtou

Kvalitní a pevný plachtový zahradní přístřešek od renomovaného amerického výrobce. Přístřešek se může použít jako zastřešení zahradního stolu nebo jako lehkou plátěnou pergolku, popřípadě poslouží i jako párty stan. Robustní a odolná konstrukce z ocelových trubek o průměru 34 mm je opatřena prémiovou povrchovou úpravou - vypalovanou práškovou barvou DuPont™ Premium. Střecha je z třívrstvé polyetylenové plachty od značkového jihokorejského výrobce. Materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Plachta je ke konstrukci pevně uchycena pružnými lanky, nedochází tak k jejímu pohybu ve větru. Plachta nesmí být zatížena sněhem a ledem, aby nedošlo k jejímu vytažení a prověšení. Proto doporučujeme plachtu v zimním období sejmout a uskladnit.

Montáž přístřešku je nutno provádět na rovném zpevněném podkladu (nejlépe beton, dlaždice, apod.).

Upozornění:
  • výrobek dodáváme v rozloženém stavu
  • produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
  • tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Prodej zahradních přístřesků s plachtou je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Přístřešek zahradní s plachtou, ShelterLogic MONARC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!