www.ferospoj.cz :: Přísada nemrznoucí do stavebních hmot, Den Braven (22.10.2021 - 23:41)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Přísada nemrznoucí do stavebních hmot, Den Braven

Nemrznoucí přísada do stavebních hmot Den Braven je zimní přísada zvyšující odolnost betonů vůči působení mrazu. Umožňuje betonáž i při teplotách až do -10°C. Při nízkých teplotách urychluje tuhnutí směsí pojených cementem a  usnadňuje jejich zpracovatelnost. Přísada je vhodná i do armovaného betonu. Použitím snížíte výskyt trhlin v betonu. Je ideální pro monolitické, předpjaté a konstrukční betony.

Prodej nemrznoucích přísad do stavebních hmot Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Přísada nemrznoucí do stavebních hmot, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!