www.ferospoj.cz :: Přísada do omítky proti vlhkosti, Den Braven (22.10.2021 - 23:27)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Přísada do omítky proti vlhkosti, Den Braven

Přísada do omítky proti vlhkosti Den Braven je jednosložková přísada pro cementové a vápenocementové omítky. Je vhodná i pro spárovací a injektážní malty. Používá se pro přípravu sanačních omítek na vlhké zdivo a na zdivo s vyšším obsahem výkvětotvorných solí. Přísadou lze zcela nahradit vápno a umožňuje použít širší frakce písků. Pomocí přísady zlepšíte zpracovatelnost a usnadníte nanášení omítek. Použitím zajistíte delší životnost omítek a malt. Příměs zajišťuje volnou difúzi vodních par a zvyšuje odolnost vůči vlhkosti a mrazu, čímž snižuje možnost výskytu plísní a mokrých map.

Prodej přísad do omítky proti vlhkosti Den Braven je realizován po jednotlivých kusech.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Přísada do omítky proti vlhkosti, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!