www.ferospoj.cz :: Přípojka na vodovodní kohoutek, 1/2" - 3/4", VERTO (02.12.2022 - 17:19)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Přípojka na vodovodní kohoutek, 1/2" - 3/4", VERTO

Příslušenství k zahradní hadici značky VERTO je vyrobeno z kvalitního plastu, odolného proti poškození. Mezi příslušenstvím naleznete především několik druhů spojek, ale také rozdělovače a mechanický i elektronický časovač zalévání. Více informací o jednotlivých variantách naleznete v technickém infu níže. V našem sortimentu naleznete i další nezbytné zahradní doplňky či zahradnické nářadí.

Prodej příslušenství k zahradní hadici je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Přípojka na vodovodní kohoutek, 1/2" - 3/4", VERTO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!