www.ferospoj.cz :: Příměs do stavebních směsí, Den Braven (23.10.2021 - 00:38)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Příměs do stavebních směsí, Den Braven

Příměs do stavebních směsí Den Braven je přísada pro zkvalitnění směsí a zlepšení přídržnosti k podkladům. Příměs S2802A je na bázi vodné disperze styrenakrylátového kopolymeru a je mísitelná s vodou. Po odpaření vody dojde k vytvoření souvislého, hladkého a slabě lepivého filmu, který je vodou nerozpustný a boptná v organických rozpouštědlech. Používá se ke zvýšení přídržnosti k podkladu, pro zlepšení pevnosti, pružnosti a otěruvzdronosti stavebních směsí. Zvyšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření. V odpovídajícím řešení lze použít jako paroproustnou penetraci (penetrační nátěr). 

Pro použití:

  • s vápennými, cementovými a nastavovanými maltami a polymerbetony;
  • jako penetrační nátěr pod fasádní nátěrové hmoty a tmely S-T1 a S-T5;
  • jako penetrační nátěr anhydritových podkladů před použitím akrylátů, polyesterů apod.;
  • jako příprava stěrkových nebo nástřikových omítek pro trvale vlhká nebo alakalická prostředí;
  • jako přísada do cementem pojených hmot;
  • atd.


Více informací naleznete v dokumentech pod obrázkem produktu.

Prodej příměsí do stavebních směsí výrobce Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Příměs do stavebních směsí, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!