www.ferospoj.cz :: Postřikovač na zahradní hadici - sprcha, 7 funkcí, EXTOL CRAFT (02.12.2022 - 18:23)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Postřikovač na zahradní hadici - sprcha, 7 funkcí, EXTOL CRAFT

Postřikovač na zahradní hadici - sprcha, 7 funkcí, EXTOL CRAFT

Postřikovač na zahradní hadice Extol CRAFT umožňuje nastavení stříkání od jemného mlžení až po plný proud (7 funkcí). Ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlné držení. Rychlé nasazení na hadici pomocí rychlospojky.

Značka EXTOL CRAFT je určena pro domácí a hobby použití. V našem sortimentu naleznete i spoustu ručního nářadí této značky, kterým si můžete vybavit Vaši dílnu.

Prodej postřikovačů je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Postřikovač na zahradní hadici - sprcha, 7 funkcí, EXTOL CRAFT naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!