www.ferospoj.cz :: Podložka ochranná s čepičkou PVC (24.02.2021 - 21:18)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Podložka ochranná s čepičkou PVC

Podložka ochranná s čepičkou PVC

PVC ochranná podložka s čepičkou je samostatná plastová podložka. Je vyrobena z průhledného polyvinylchloridu (PVC) a má ochranu vůči UV záření. Podložka se používá ke kotvení polykarbonátových desek ke konstrukci jako ochrana vrutů. Je možné použít vruty o průměru do 4 mm.

Prodej PVC ochranných podložel s čepičkou je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Podložka ochranná s čepičkou PVC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!