www.ferospoj.cz :: Podložka BULLDOG, pozinkovaná (21.04.2021 - 10:44)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Podložka BULLDOG, pozinkovaná

Podložka BULLDOG, pozinkovaná

Podložka BULLDOG je vyrobena z oceli a její povrch je galvanicky pozinkován, což poskytuje podložce základní ochranu proti korozi ze vzdušné vlhkosti. Podložka se používá pro pojištění spoje při spojování velkých nosných trámu např. při stavbě krovu, dřevěného garážového stání a u podobných větších dřevostaveb. Pojišťuje spoj realizovabý ze závitové tyče a matice.

bulldog hmoždinka

Prodej podložky BULLDOG je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Podložku můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení, u maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.
Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených podložek Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Podložka BULLDOG, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!