www.ferospoj.cz :: Pistole stříkací se spodní nádobkou, Topex (18.06.2021 - 01:23)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pistole stříkací se spodní nádobkou, Topex

Pistole stříkací se spodní nádobkou, od výrobce TOPEX je vyrobena z kvalitní oceli. Spodní nádobka má objem 1 litr. Má univerzální možnosti pro použití např. na stříkání - aut, nábytku, nástrojů, strojů, čalounění a podobně. Stříkací pistole je vhodná pro profesionály ale i pro kutily do dílny či na stavbu. Na tento výrobek poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej stříkacích pistolí je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pistole stříkací se spodní nádobkou, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!