www.ferospoj.cz :: Pistole stříkací, pneumatická, vrchní nádoba, NEO tools (25.06.2022 - 19:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pistole stříkací, pneumatická, vrchní nádoba, NEO tools

Pneumatická stříkací pistole s vrchní nádobou je ocelová lakýrnická pistole od výrobce NEO tools. Vrchní plastová nádoba má kapacitu na 600 ml barvy. Díky trojité regulaci má pistole rozsah pracovního tlaku od 3 do 4 bar. Tryska o průměru 1,4 mm umožňuje přesnou a rychlou práci. Spotřeba vzduchu činí 250 až 350 litrů za minutu. Určena i pro profesionální použití.

Prodej pneumatické stříkací pistole s vrchní nádobou NEO tools je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pistole stříkací, pneumatická, vrchní nádoba, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!