www.ferospoj.cz :: Pistole kartušová polouzavřená, výrobce Topex (16.05.2021 - 05:52)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pistole kartušová polouzavřená, výrobce Topex

Pistole kartušová polouzavřená, výrobce Topex

Kartušová polouzavřená pistole je vyrobená od firmy Topex, ocelovo - hliníkovou konstrukci a díky svému lakování je chráněna před poškozením. Nejčastěji se využívá pro práci se stavební chemií (silikon, tmel, lepidlo) a dalšími výrobky v kartuši. Díky svému preciznímu provedení je aplikace stavební chemie snadná a rychlá. Aplikační pistole je vhodná pro použití na stavbách či montážích, pro profesionály i kutily.

Prodej kartušových pistolí je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pistole kartušová polouzavřená, výrobce Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!