www.ferospoj.cz :: Penetrace fungicidní, Den Braven (23.10.2021 - 00:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Penetrace fungicidní, Den Braven

Fungicidní penetrace Den Braven je jednosložková akrylátová penetrace na bázi emulze kopolymeru. Obsahuje protiplísňové fungicidní látky, které zabraňují vzniku plísní na savých podkladech. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje jeho pevnost. Použitím penetrace zvýšíte přilnavost následných vrstev. Používá se na nátěry savých podkladů a před tmelením prasklin a trhlin před následnou aplikací nátěrů. Při použití spotřebujete přibližně 0,25 l na m2 (podklad beton).

Prodej fungicidních penetrací Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Penetrace fungicidní, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!