www.ferospoj.cz :: Pavilon zahradní HERA, bezpečnostní sklo 3 mm, konstrukce elox hliník (22.04.2021 - 02:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pavilon zahradní HERA, bezpečnostní sklo 3 mm, konstrukce elox hliník

Pavilon zahradní HERA, bezpečnostní sklo 3 mm, konstrukce elox hliník

Zahradní pavilon HERA, typ 4500 a 9000. Stěny prosklené z bezpečnostního skla o tlouštce 3 mm.
Zahradní prosklený pavilón vám dobře poslouží jak k pěstování rostlin či zeleniny, tak k případnému rodinnému pikniku. Součástí dodávky je také základna z lakovaného pozinkovaného plechu. Skleník ve tvaru šestiúhelníku nevyžaduje žádné pevnější základy, lze jej v případě potřeby umístit i na stanoviště bez dlažby či jiné pevné podlahy.

Prosklený zahradní domek vám dopravíme kamkoliv v ČR za 950 Kč s DPH. S ohledem na charakter výrobku nevyužíváme klasické přepravce, zboží vám dopravíme vlastní přepravou nebo přepravou výrobce. Skleněný zahradní altán vám nabízíme za internetové ceny.

Případným nákupem tohoto proskleného zahradního domku od výrobce VITAVIA GARDEN si pořizujete špičkový výrobek ve své kategorii, na který je dovozcem poskytován 100% záruční i pozáruční servis.

Díky použitým materiálům při výrobě zahradního altánu HERA je v celé rozměrové řadě poskytována záruka ve výši 10ti let na nerozbitnost STŘECHY z polykarbonátu krupobitím. 

Zahradní pavilón HERA je nabízen ve dvou různých velikostech, které naleznete výše. Vybrat si můžete také barevné provedení domku. Polykarbonátový altán HERA Vám nabízíme ve třech barvách hliníkové konstrukce - stříbrná, černá nebo zelená ( viz. tabulka výše ). Dodáván je jako stavebnice včetně podrobného montážního návodu ( doporučujeme stavět minimálně ve dvou lidech ). Altán Hera lze postavit pouze na základnu z pozinkovaného plechu ( je součástí balení). 

Máte-li jakékoliv další dotazy, jsme Vám k dispozici na on-line chatu výše nebo na telefonních číslech:+420 387 414 008, 776 534 020

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pavilon zahradní HERA, bezpečnostní sklo 3 mm, konstrukce elox hliník naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!