www.ferospoj.cz :: Pásmo sklolaminátové, Topex (16.05.2021 - 05:01)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pásmo sklolaminátové, Topex

Pásmo sklolaminátové, Topex

Sklolaminátové pásmo je vyrobené od firmy Topex se šířkou sklolaminátové pásky 13 mm. Sklolaminátové pásmo nabízí snadný návin a je velice dobře čitelné. Tento výrobek je vhodný pro domácí i firemní profi dílnu. Různé délky. Na sklolaminátové pásmo Topex poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej sklolaminátového pásma je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. 

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pásmo sklolaminátové, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!