www.ferospoj.cz :: Pařník z polykarbonátových desek a hliníkových profilů, GARDENTEC (22.04.2021 - 00:44)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Pařník z polykarbonátových desek a hliníkových profilů, GARDENTEC

Pařník z polykarbonátových desek a hliníkových profilů, GARDENTEC

Pařník z polykarbonátových desek a hliníkových profilů GARDENTEC je profesionální pařeniště. Je vyroben z dutinkových polykarbonátových desek Guttagliss 4 mm v hliníkových ALU profilech. Vrchní díly jsou odklápěcí a je možné je zaaretovat. Díky použitým deskám z dutinkového polykarbonátu Guttaglis DUAL BOX má pařeniště lepší termoizolační vlastnosti oproti obyčejnému sklu nebo deskám. Pařník je ideální pro předpěstování zeleniny na jaře a také pro překrytí teplomilných rostlin na konci teplého období. Pařník GARDENTEC je dodáván v rozloženém stavu a jeho montáž trvá okolo 10 minut. Je vybaven patentovaným spojovacím systémem, který velmi dobře odolává větru a zabraňuje tak uvolnění desek v čase. Pařeniště nemá dno a k zemi se kotví pomocí základových patek. Nabízíme pařeniště s jedním odklápěcím víkem nebo dvojité s dvěma odklopnými víky.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej pařníků GARDENTEC je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Pařník z polykarbonátových desek a hliníkových profilů, GARDENTEC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!