www.ferospoj.cz :: Železářství České Budějovice (22.04.2021 - 01:46)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Možná, že se právě chystáte na stavbu pergoly...či jiné dřevostavby. Možná, že na stavbu se těšíte, ale nakupování už není taková zábava...S námi ANO!

Zkuste u nás nakoupit třeba...třeba Tesařské kování!

více
Materiál a nářadí online!

Nakoupit za dobré ceny, v klidu, v pohodě a bez stresu. To není sen, pokud využijete naši nabídku nakoupit online!

Naše služby nabízíme jak konečným zákazníkům, tak řemeslníkům či firmám. Nakupte u nás třeba ocelové schodnice!

více
Nakupovat za dobré ceny...

Stavíte plot? V našem sortimentu naleznete pletivo plotové, pletivo chovatelské, pletivo lesnické...

Ale nejen to, nabízíme Vám také celou řadu plotových dílců, plotové sloupky, chemické a mechanické kotvy a další sortiment!

více
Že stavíte plot?

Železářství České Budějovice

Jsme železářství a stavebniny z Českých Budějovic, zásobujeme však zákazníky z celé ČR!

GARANCE DOBRÉ CENY - nakupujte ve Ferospoji výrazně levněji než v obchodním řetězci či běžném železářství!

Ve městě České Budějovice budujeme už několik let moderní železářství Ferospoj s.r.o., které provozuje kromě klasické maloprodejny i populární eshop ObchodProDílnu.cz. Šíře sortimentu a prodejní ceny námi nabízeného zboží jsou pro více než zajímavé pro celou řadu firem, řemeslníků i domácích kutilů. A naše obchodní výsledky dokazují, že to nejsou jen prázdné fráze.

Využijte i Vy možnosti nakupovat u nás "klasicky" či přes eshop, skladujeme pro Vás čim dál tím více položek. Pokud se stanete našim registrovaným zákazníkem, získáte i Vy možnost nakupovat za velkoobchodní ceny. Nakoupit u nás můžete klasický železářský sortiment (spojovací materiál), kvalitní ruční nářadí od osvědčených výrobců, kotevní techniku, plotové systémykotevní prvky pro dřevostavby, schodnice a rošty pro ocelová schodiště a další sortiment.

Česká republika je krásná, malá země. Ale akorát velká na to, abychom stavební materiály či zboží pro zámečnické projekty dokázali za minimální vícenáklady na přepravu dodat i Vám. Ať již máte firmu či realizujete stavby kdekoliv v ČR. Praha, Brno, Olomouc, Plzeň, Liberec, Bratislava - je jedno, kde přesně jste v ČR či SK doma, Ferospoj s.r.o. se může stát dodavalem zboží i Vám. Naše rozvozové trasy se nesoustředí pouze na Jižní Čechy...

Podívejte se, co vše Vám nabízíme. V levém menu této stránky a také na stránce sortiment naleznete v jednotlivých kategoriích dílčí materiálové sekce (např. v kategorii Spojovací materiál Šrouby či Matice, v kategorii Stavební prvky pak Podlahové rošty atd.) a v nich konkrétní produkty. Budete-li chtít nakoupit on-line, z každé produktové karty se dostanete rychle přímo do eshopu, kde naleznete konkrétní technické info a ceny.

Přejeme Vám příjemné nakupování s Ferospojem!

Plotové centrum České Budějovice    Ploty a brány     Pletiva plotová České Budějovice    Lesnické pletivo          Ovčí pletivo                       Zemní vruty                Plastové plotovky              Ruční nářadí
Tesařské kování                 Spojovací materiál                Trapézové tyče a matice            Stavební prvky a materiály     Spotřební zboží