www.ferospoj.cz :: Železářství České Budějovice (16.07.2024 - 22:21)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Máte dílnu či se právě chystáte na stavbu pergoly či jiné dřevostavby. Na stavbu se těšíte, ale nakupování materiálu pro Vás není zábava...S námi to může být jinak!

Bez front, bez čekání. Stačí objednat online a připravené zboží si pak jednoduše vyzvednout!

více
Spojovák či nářadí online!

Nakoupit za dobré ceny, v klidu, v pohodě a bez stresu. Žádný problém, pokud využijete naši nabídku nakoupit online!

Naše služby nabízíme konečným zákazníkům, řemeslníkům či firmám. Nakupte u nás online či si přijďte zboží "osahat" k nám na prodejnu! Při osobním odběru je možné obojí naráz!

více
Nakupovat za dobré ceny...

Stavíte plot? V našem sortimentu naleznete pletivo plotové, pletivo chovatelské, pletivo lesnické...

Ale nejen to, nabízíme Vám také celou řadu plotových dílců, plotové sloupky, chemické a mechanické kotvy a další navazující sortiment příslušenství!

více
Že stavíte plot?

Železářství České Budějovice

Více než 13 let budujeme české železářství a pestrou nabídku spojovacích materiálů průběžně rozšiřujeme o dílenský sortiment a stavební materiály. Kromě běžné maloprodejny pro B2B partnery, řemeslníky i konečné spotřebitele z řad šikovných českých kutilů provozuje firma Ferospoj s.r.o. také ObchodProDílnu.cz, největší český eshop s železářským a stavebním sortimentem.
V každém kalendářním roce v Českých Budějovicích a okolí realizujeme kontrolní mystery shopping u naší  konkurence, abychom i nadále měli jistotu, že šíře sortimentu a ceny nabízeného zboží jsou už ve své základní podobě zajímavé jak pro firmy, tak pro řemeslníky i domácí kutily.

Ferospoj s.r.o., železářství a jiné položky pro dílnu, nakoupit můžete online v ObchodProDilnu.cz či standardním způsobem na prodejně.
Z Českých Budějovic zásobujeme zákazníky z celé ČR.

Neprosazujeme se pouze na lokálním trhu (jižní Čechy a zejména České Budějovice a okolí), díky online prodejně  jsme schopni zásobovat velmi rychle i firmy mimo náš domovský region. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro dodávky spojovacího materiálu, plotových systémů či dalšího železářského sortimentu, právě jste jej objevil(a).
Vyzkoušejte nás Vašim prvním nákupem, pevně doufáme, že Ferospoj či chcete-li, ObchodProDilnu, Vás příjemně překvapí standardem svých služeb. Disponujeme zásobou železářského zboží za více než 7 milónů korun, ale velmi rychle Vám umíme dodat i celou řadu položek přímo ze skladů výrobců po celé ČR či Evropě. Vytvořte si zákaznický účet na online prodejně ObchodProDilnu.cz . Objednejte si u nás spojovací materiály, kvalitní ruční nářadí od osvědčených výrobců, kotevní techniku, plotové systémykotevní prvky pro dřevostavby, schodnice a rošty pro ocelová schodiště a další sortiment, zboží do Vaší zakázky předem připravíme a při osobním odběru tak u nás strávíte minimum času.
Ať už stavíte plot, terasu, dřevostavbu či potřebujete něco rozřezat, spojit, vyvrtat, zatlouci (tím nemyslíme nevěru), pomůžeme Vám s tím. i když na naše stránky teď přicházíte poprvé a jste z Prahy, Brna, Olomouce, Plzně, Liberce či dokonce z Bratislavy. Pro naši obchodní spolupráci není podstatné, kde právě teď realizujete svou stavbu či budujete sou dílnu. Česká republika je krásná, malá země, plná šikovných hobby kutilů i profi řemeslníků, přičemž přepravní vzdálenosti nám umožňují za minimální vícenáklady na přepravu či zcela zdarma zboží dodat i Vám. Naše rozvozové trasy vedou bez nadsázky od Aše až po Ostravu...Jen pro zajímavost - šrouby, matice, ploty, plotovky, nářadí, brusné kotouče, stavební materiály či železo jsme dodali již na 11 445 unikátních adres (měst či obcí - údaj k 10.5.2021) v ČR a SK!

Budeme velmi rádi, když se naším zákazníkem stanete i Vy. Uděláme vše proto, aby jsme i Vám dodávkou zboží potvrdili fakt, že Ferospoj, provozovatel online prodejny ObchodProDilnu.cz, byl to nejlepší možnou volbou. Pokud máte čas, podívejte se hned teď, co vše Vám nabízíme. V levém menu této stránky a či na eshopu naleznete v jednotlivých kategoriích dílčí materiálové sekce (např. v kategorii Spojovací materiál Šrouby či Matice, v kategorii Stavební prvky pak Podlahové rošty atd.) a v nich konkrétní produkty. Budete-li chtít rovnou nakoupit on-line, z každé produktové karty se dostanete rychle do eshopu, kde u dílčích produktů naleznete konkrétní technické info a ceny.

Přejeme Vám příjemné nakupování s Ferospojem!

Plotové centrum České Budějovice    Ploty a brány     Pletiva plotová České Budějovice    Lesnické pletivo          Ovčí pletivo                       Zemní vruty                Plastové plotovky              Ruční nářadí
Tesařské kování                 Spojovací materiál                Trapézové tyče a matice            Stavební prvky a materiály     Spotřební zboží