www.ferospoj.cz :: Otvírač automatický pro skleníky GARDENTEC (22.04.2021 - 01:49)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Otvírač automatický pro skleníky GARDENTEC

Otvírač automatický pro skleníky GARDENTEC

Otvírač automatický pro skleníky GARDENTEC je univerzální automatický otvírač skleníkových oken. Skládá se z pístu s pákou, který nahrazuje nutnost manuálního otevírání oken. Otvírač funguje na principu tepelné roztažnosti, kdy se zvyšující se teplotou ve skleníku píst pomocí páky otevře okno. Funguje i v případě, že se teplota sníží - v tom případě okno uzavře. Pomocí automatického otvírače můžete regulovat teplotu ve skleníku.

  • Při vysokých teplotách brání přehřátí skleníku - otevře okno.
  • Při nižších teplotách brání podchlazení skleníku - zavře okno.
  • Nastavení pro otevírání lze provést v rozsahu 16°C až 25°C.


Automatický otvírač je kompatibilní se skleníky z polykarbonátu GARDENTEC. Přes zimu je nutné píst uskladnit na teplém a suchém místě. Pístní tyč je před opětovnou montáží na jaře vhodné promazat. 

Prodej automatických otvíračů pro skleníky GARDENTEC je realizován po jednotlivých kusech. 

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Otvírač automatický pro skleníky GARDENTEC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!