www.ferospoj.cz :: Omítkovina akrylátová drásaná (rýhovaná) zrno 1,5 mm, Den Braven (23.10.2021 - 01:00)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Omítkovina akrylátová drásaná (rýhovaná) zrno 1,5 mm, Den Braven

Drásaná (rýhovaná) akrylátová omítkovina, zrno 1,5 mm, Den Braven je plně omyvatelná dekorativní omítka mnichovského typu s velikostí zrna 1,5 milimetru. Používá se k finální úpravě fasádních stěrkových hmot při zateplování budov. Je vhodná na omítky, betonové panely, sádrokarton a další lehčené stavební materiály v interiéru i exteriéru. Ošetřený povrch je hydrofobní (odpuzuje vodu) a dlouhodobě si zachovává čistotu v průmyslových oblastech i v oblastech se silným dopravním provozem. Akrylátová omítkovina je dlouhodobě stálobarevná, výborně odolává povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Před nanesením je savé podklady nutné napenetrovat penetračním nátěrem. Při aplikaci spotřebujete 1,9 až 2,4 kg omítkoviny na m2.

Prodej drásaných akrylátových omítkovin se zrnem 1,5 mm od výrobce Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Omítkovina akrylátová drásaná (rýhovaná) zrno 1,5 mm, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!