www.ferospoj.cz :: Okno střešní dodatečné, GARDENTEC (22.04.2021 - 02:33)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Okno střešní dodatečné, GARDENTEC

Okno střešní dodatečné, GARDENTEC

Okno střešní dodatečné, GARDENTEC je větrací okno pro skleníky. Okno má rám z hliníkových profilů a samotná plocha okna je tvořena polykarbonátem. Střešní okno je určeno pro skleníky GARDENTEC F2 až F6 jako systém pro regulaci vnitřní teploty. Je ideální ho kombinovat s automatickým otvíračem. Rozměry okna jsou 730 x 650 mm.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej dodatečných střešních oken GARDENTEC je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Okno střešní dodatečné, GARDENTEC naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!