www.ferospoj.cz :: Očko závitové (18.06.2021 - 01:36)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Očko závitové

Závitové očko vyrobené z wolframové oceli. Určeno zejména pro vytváření závitů a pro vratidla 30 mm. Rozměr očka je 25 x 9 mm. Průměr závitu závisí na variantě produktu, kterou si vyberete (M3 - M12) a stoupání závitu také záleží na variantě produktu (0,5 - 1,75 mm).

Prodej závitových oček je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Očko závitové naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!