www.ferospoj.cz :: Obuv pracovní nízká Blue Mountain Profi S3 - PLOBERGER (21.10.2020 - 18:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Obuv pracovní nízká Blue Mountain Profi S3 - PLOBERGER

Obuv pracovní nízká Blue Mountain Profi S3 - PLOBERGER

Nízká pracovní obuv Blue Mountain Profi S3 je kvalitní profesionální obuv od výrobce PLOBERGER. Vrchní materiál je pro zajištění odolnosti z černé buvolí kůže. Vnitřní výplň je tvořena z otěruvzdorné textilie, v oblasti paty je umístěn tlumič nárazů. Bota disponuje bezpečnostní ocelovou špičkou a mezipodrážkou. Podešev je tvořena PU. Vyrobeny dle EN ISO 20345. Obuv je vhodná pro řemeslníky, do výroby, skladu i kutily.

Prodej nízké pracovní obuvi Blue Mountain Profi S3 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Obuv pracovní nízká Blue Mountain Profi S3 - PLOBERGER naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!