www.ferospoj.cz :: Obrubník pro ukončení zatravňovacích tvárnic, GUTTAGARDEN (22.04.2021 - 02:13)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Obrubník pro ukončení zatravňovacích tvárnic, GUTTAGARDEN

Obrubník pro ukončení zatravňovacích tvárnic, GUTTAGARDEN

Obrubník pro ukončení zatravňovacích tvárnice Guttagarden je plastový prvek systému pro ohraničení zatravňovací či zámkové dlažby. Je taktéž vhodný k oddělení dvou zahradních ploch, například chodníků, záhonů s mulčovací kůrou nebo štěrkem apod. Díky svým rozměrům tvoří téměř neviditelné zakončení okrajů. Je vyrobený z tvarovatelného recyklovaného plastu, který lze po nahřátí v teplé vodě různě ohýbat a tvarovat. Při montáži obrubníku je nutné ho správně ukotvit k podkladu. Fixaci provedete v běžném podloží pomocí plastových hřebů a v jílovitém či pevnějším podloží pomocí kovových hřebů. Rovné úseky je třeba ukotvit pomocí 3 ks kolíků na 1 m délky a oblouky pomocí 6 ks kolíků na 1 m délky. Po ukotvení se obrubníky přisypou zeminou do požadované výšky. Je vhodné je kombinovat s zatravňovacími tvárnicemi Guttagarden, Guttagarden ECO, Ecopanel E30 a Ecopanel E50.

SEZÓNNÍ ZMĚNY: Během sezóny se dostupnost produktů může lišit ve smyslu prodloužení dodací lhůty. V těchto případech Vás budeme telefonicky informovat o plánovaném datu doskladnění.

Prodej obrubníků pro ukončení zatravňovacích tvárnic Guttagarden je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Obrubník pro ukončení zatravňovacích tvárnic, GUTTAGARDEN naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!