www.ferospoj.cz :: Nůžky zahradnické, silný mechanismus stisku VERTO (21.04.2021 - 10:21)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nůžky zahradnické, silný mechanismus stisku VERTO

Nůžky zahradnické, silný mechanismus stisku VERTO

Zahradnické kleště VERTO jsou vyrobeny z kvalitní oceli, která je tepelně zpracovaná, kovaná a má rozšířené broušené ostří. Kleště jsou vhodné pro stříhání různých druhů dřevin a je vhodné, jak pro příležitostné zahrádkáře, tak i pro profesionály pečující o zahrady. Maximální průměr stříhaných větví 1215 mm. Na tyto zahradnické kleště poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej zahradnických kleští je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídkuzpětné info

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nůžky zahradnické, silný mechanismus stisku VERTO naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!