www.ferospoj.cz :: Nátěr epoxy penetrační, Den Braven (23.10.2021 - 01:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nátěr epoxy penetrační, Den Braven

Penetrační epoxy nátěr Den Braven je dvousložkový roztok epoxidové pryskyřice v acetonu. Je určen na zvýšení pevnosti, oděruvzdornosti a odolnosti betonu, zdiva, sádrokartonu a dalších stavebních materiálů vůči vodě a chemii. Penetrace je rychletuhnoucí, bezprašná a dobře přilnavá k většině podkladů. 
Používá se:

  • jako základní nátěrová hmota pro povrchovou úpravu betonových a cementových podkladů;
  • na nátěry porézních materiálů v interiéru i exteriéru;
  • na nátěry mokrých a vhlkých provozů (prádelny, umývárny, sprchy, lázně, sklepy,..) nebo
  • u podzemních konstrukcí (základy, mosty apod.).


Vytvrzuje se přidáním tužidel při normální teplotě. Splňuje požadavky normy EN 1504-2 na výrobky pro ochranu a opravy betonových konstrukcí. Při aplikaci spotřebujete přibližně 0,2 až 0,6 kg na m2. Balení obsahuje 4 kg nátěru a 0,4 kg tvrdidla.

Prodej penetračních epoxy nátěrů Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nátěr epoxy penetrační, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!