www.ferospoj.cz :: Nákoleníky pěnové, NEO tools (21.10.2020 - 18:29)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nákoleníky pěnové, NEO tools

Nákoleníky pěnové, NEO tools

Nákoleníky pěnové, NEO tools s certifikace CE. Stupeň ochrany do 100N má jen jedna varianta produktu. Nákoleníky jsou určené zejména pro stavba, dílna a montáže. Chrániče s gelovou vložkou umožňující maximální pohodlí. V sadě naleznete 1 pár nákoleníků. 

Prodej pěnových nákoleníků je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nákoleníky pěnové, NEO tools naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!