www.ferospoj.cz :: Nákoleníky gelové, Topex (21.10.2020 - 18:43)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nákoleníky gelové, Topex

Nákoleníky gelové, Topex

Nákoleníky patří mezi základní pracovní ochranné pomůcky pro řemeslníky i kutily. Díky kvalitnímu provedení od výrobce TOPEX chrání kolena nejen před odřením, ale plastový kryt také eliminuje nerovnosti a gelová vložka účinně absorbuje nárazy. Nákoleníky dodávané v páru jednoduše připevníte pomocí pružných popruhů se suchým zipem. Bezpečnost výrobku zaručuje certifikát CE.

Prodej gelových nákoleníků je realizován po párech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nákoleníky gelové, Topex naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!