www.ferospoj.cz :: Nafukovací kruh - Mickey Mouse a Minnie, průměr 0,56 m (17.05.2022 - 22:28)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nafukovací kruh - Mickey Mouse a Minnie, průměr 0,56 m

Nafukovací kruh pro děti s motivem Mickey Mouse je ideální při hraní ve vodě. Nafukovací kruh slouží jako pomůcka pro děti, které ještě dokonale neovládají plavání a měly by používat některou z nafukovacích pomůcek. Kruh má průměr 56 centimetrů.

Prodej nafukovacích kruhů je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených nafukovacích kruhů Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nafukovací kruh - Mickey Mouse a Minnie, průměr 0,56 m naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!