www.ferospoj.cz :: Nafukovací bazén Minnie, průměr 1,22 m, výška 0,25 m (17.05.2022 - 23:48)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nafukovací bazén Minnie, průměr 1,22 m, výška 0,25 m

Nafukovací dětský bazének s potiskem Minnie je ideální pro osvěžení malých dětí. Nafukovací bazén jje vyroben z kvalitního vynilu. Bazén je určený pro děti od 2 let a jeho nafouknutí je velmi jednoduché. Rozměry bazénku jsou 122 x 25 centimetrů. Celkem se do bazénku vejde okolo 140 litrů vody.

Prodej nafukovacích bazénků je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených bazénků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nafukovací bazén Minnie, průměr 1,22 m, výška 0,25 m naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!