www.ferospoj.cz :: Nafukovací bazén - 1,65 x 1,04 x 0,25 m (17.05.2022 - 23:33)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Nafukovací bazén - 1,65 x 1,04 x 0,25 m

Nafukovací dětský bazének s nafukovací podlahou pro větší pohodlí ratolestí. Mantinely jsou dostatečně široké a slouží jako pohodlná opěrka. Nafukovací bazén je dodáván s motivem oceánua je vyroben z kvalitního vynilu. Bazén je určený pro děti od 3 let a jeho nafouknutí je velmi jednoduché. Rozměry bazénku jsou 1,65 x 1,04 x 0,25 metru. Celkem se do bazénku vejde okolo 102 litrů vody.

Prodej nafukovacích bazénků je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených bazénků Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Nafukovací bazén - 1,65 x 1,04 x 0,25 m naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!