www.ferospoj.cz :: Můstek adhezní, Den Braven (23.10.2021 - 01:47)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Můstek adhezní, Den Braven

Adhezní můstek Den Braven je jednosložkový vysoce přilnavý penetrační a zpevňující podkladový nátěr bez rozpouštědel. Je vhodný do interiéru i exteriéru pro savé a nesavé podklady. Používá se k penetrování a zpevnění starých i nových povrchů (omítky, nekonstrukční a pohledový beton, dřevěné OSB, papírové a sádrokartonové desky, umakart, obklady, dlažby atd.) před aplikací různých stěrek, omítek a akrylátových barev. Lze ho použít i samostatně pro získání hydrofobity povrchu a jeho zpevnění. Odpuzuje vodu, odolává povětrnostním vlivům a alkalickým látkám. Vyhovuje normě EN 1504-2 jako nátěr pro zvýšení odporu. Při aplikaci spotřebujete cca 0,2 kg/m2.

Prodej adhezních můstků Den Braven je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Můstek adhezní, Den Braven naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!