www.ferospoj.cz :: Matice ulamovací pojistná, nerez A1 (22.04.2021 - 00:27)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice ulamovací pojistná, nerez A1

Matice ulamovací pojistná, nerez A1

Matice ulamovací pojistná je vyrobena z nerezu A1 bez povrchové úpravy. Tyto pojistné bezpečnostní matice jsou využívány pro vytvoření pevného šroubové spoje. Tyto matice Vám nabízíme v průměrech závitu M6 až M12.

Prodej pojistných ulamovacích matic  bez úpravy je realizován ve více rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice ulamovací pojistná, nerez A1 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!