www.ferospoj.cz :: Matice trapézová čtyřhranná, bronzová, LEVÝ závit (22.04.2021 - 00:52)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice trapézová čtyřhranná, bronzová, LEVÝ závit

Matice trapézová čtyřhranná, bronzová, LEVÝ závit

Matice trapézové čytřhranné, DIN 103, levý závit, bez povrchové úpravy, vyrobené z bronzu. Trapézové čtyřhranné matice jsou použitelné díky svému specifickému závitu pouze v kombinaci s trapézovými tyčemi. Díky vyššímu stoupání závitu je spoj rychle rozebíratelný, a proto jsou trapézové tyče spolu s maticemi využívány u posunu strojů, lisů či heverů. Na tento produkt poskytujeme záruku v délce 2 roky.

Prodej trapézových matic je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku/zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice trapézová čtyřhranná, bronzová, LEVÝ závit naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!