www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná samojistná s límcem a nekovovou vložkou, DIN 6926, nerez A2 (22.04.2021 - 01:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná samojistná s límcem a nekovovou vložkou, DIN 6926, nerez A2

Matice šestihranná samojistná s límcem a nekovovou vložkou, DIN 6926, nerez A2

Samojistná šestihranná matice je vyrobena z nerezové oceli A2. Díky tomuto materiálu je tento často používaný spojovací materiál vhodný pro použití v exteriéru a náročnějším prostředí. Samojistná matice s límcem a nekovovou vložkou má standardní metrický závit a je vyrobena v souladu s normou DIN 6926. Samojistné matice jsou určené k dotažení pomocí ručního nářadí (ráčna, klíč atp) po dotažení je rukou nepovolitelná. Je tedy vhodná jako bezpečnostní prvek. Vybírat můžete z průměru závitu od M4 do M12.

Prodej samojistných matic s límcem je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná samojistná s límcem a nekovovou vložkou, DIN 6926, nerez A2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!