www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná samojistná, celokovová Bi-Lock, DIN 9804, pozinkovaná (22.04.2021 - 01:27)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná samojistná, celokovová Bi-Lock, DIN 9804, pozinkovaná

Matice šestihranná samojistná, celokovová Bi-Lock, DIN 9804, pozinkovaná

Matice šestihranná samojistná, celokovová Bi-Lock je vyrobena z oceli. Povrch součástky je opatřen bílým galvanickým zinkováním, které chrání matici proti korozi. Matice s šestihranem splňuje normu DIN 9804. Svoje využití nachází ve vysoce namáhaných šroubových spojích, kde působí vibrace a další proměnlivé síly. Výhodou matice je systém BI-LOCK, díky kterému je spoj dokonale zajištěn bez využití dalších prostředků, jako jsou například pojistné podložky. Další výhodou je snadná demontovatelnost spoje. V matici je inkorporován metrický závit.

Prodej pozinkovaných samojistných šestihranných matic je realizován ve více rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná samojistná, celokovová Bi-Lock, DIN 9804, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!