www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná přesná, DIN 934, pevnost 8., pozinkovaná (20.04.2021 - 17:45)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná přesná, DIN 934, pevnost 8., pozinkovaná

Matice šestihranná přesná, DIN 934, pevnost 8., pozinkovaná

Matice šestihranná přesná je vyrobená z oceli, dle normy DIN 934 s pevností 8. Její povrch je ošetřen galvanickým pozinkováním, který jí poskytuje základní ochranu proti korozi ze vzdušné vlhkosti. Matici šestihrannou společně se šroubem využijete při široké škále Vašich prací, ať už se bude jednat o práci s kovem, dřevem či plasty.

Prodej šestihranných matic přesných je realizován v několika rozměrových variantách. Základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné technická data filtrovat. Usnadní Vám to vyhledání konkrétní varianty dle průměru, délky či jiného parametru. Šestihranné matice můžete nakoupit v maloobchodním i velkoobchodním balení. U maloobchodního balení může být definováno minimální odběrné množství.

Je-li aktuální dostupnost některých z výše nabízených matic Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná přesná, DIN 934, pevnost 8., pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!