www.ferospoj.cz :: Matice šestihranná pojistná z plechu, DIN 7967, nerez A2 (22.04.2021 - 02:24)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice šestihranná pojistná z plechu, DIN 7967, nerez A2

Matice šestihranná pojistná z plechu, DIN 7967, nerez A2

Šestihranná matice z plechu, DIN 7967, nerez A2. Matice je vyrobena je vyrobena z nerezového pružinového plechu s označením A2, tedy nejběžnějšího druhu nerezivzdorné oceli s pružícími vlastnostmi. Na svém vnitřním obvodu má lisované segmenty, které při dotažení šroubu vytváří tlak proti, tedy zabraňují protáčení šroubového spoje a tím jistí šroubový spoj. V těle matice je inkorporovaný metrický závit.

Prodej nerezových šestihranných matic je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice šestihranná pojistná z plechu, DIN 7967, nerez A2 naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!