www.ferospoj.cz :: Matice samojistná vysoká, DIN 982, pevnost 8, pozinkovaná (22.04.2021 - 01:08)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice samojistná vysoká, DIN 982, pevnost 8, pozinkovaná

Matice samojistná vysoká, DIN 982, pevnost 8, pozinkovaná

Pozinkovaná samojistná vysoká matice je normovaná matice dle DIN 982 o pevnosti 8. Je vyrobena z galvanicky pozinkované oceli pro vyšší odolnost vůči korozi. Matice má vysoké šestihranné tělo, metrický závit a jistící kroužek, který zabraňuje samovolnému povolování spoje. Samojistící matice nabízíme v rozměrech od M4 do M30.

Prodej pozinkované samojistná vysoké matice, DIN 982, pevnost 8 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice samojistná vysoká, DIN 982, pevnost 8, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!