www.ferospoj.cz :: Matice samojistná uzavřená, DIN 986, pozinkovaná (22.04.2021 - 01:32)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice samojistná uzavřená, DIN 986, pozinkovaná

Matice samojistná uzavřená, DIN 986, pozinkovaná

Celokovová samojistná matice je pozinkovaná ocelová matice vyrobená dle normy DIN 986. Samojistné matice se používají k utažení spojů, které jsou namáhány otřesy, vibracemi nebo chvěním a tudíž je třeba řádně zajistit matici u šroubového spoje proti povolení. Do spojů, které těmito maticemi zajistíte, už nemusíte přidávat žádný další jisticí prvek (např. pérové podložky). Matice je zároveň uzavřená, je tudíž možné šroubovat jen do délky svého závitu a realizovaný spoj je skrytý a chráněný. Galvanický zinek chrání matici proti korozi.

Prodej pozinkovaných samojistných kloboukových matic je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice samojistná uzavřená, DIN 986, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!