www.ferospoj.cz :: Matice samojistná, DIN 985, mosazná (Ms) (22.04.2021 - 01:28)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice samojistná, DIN 985, mosazná (Ms)

Matice samojistná, DIN 985, mosazná (Ms)

Tato mosazná matice se  využívá u namáhaných spojů. Působí-li  na tento spoj různé vibrace nebo povětrnostní vlivy je samojistná matice jasnou volbou.Tento spojovací prvek není nutné jistit pérovou podložkou. Ta je v případě samojistné matice zastoupena silonovou vložkou. Odpovídá technické normě DIN 985 / ČSN 021492 / ISO 10511.

Prodej mosazných samojistných matic je realizován ve více rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice samojistná, DIN 985, mosazná (Ms) naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!