www.ferospoj.cz :: Matice samojistná celokovová, DIN 980, žárově pozinkovaná (22.04.2021 - 01:52)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice samojistná celokovová, DIN 980, žárově pozinkovaná

Matice samojistná celokovová, DIN 980, žárově pozinkovaná

Matice samojistná celokovová, DIN 980, žárově pozinkovaná má obrovskou výhodou je, že se jedná o samojistnou matici, které se používají k utažení spojů, které jsou namáhány otřesy, vibracemi nebo chvěním. Do spojů, které těmito maticemi zajistíte, už nemusíte přidávat žádný další jisticí prvek (např. pérové podložky). Jedná se  o ocelovou žárově zinkovanou spojovací součástku.Odpovídá technické normě DIN 21492 / ČSN 7042.

Prodej pozinkovaných samojistných celokovových matic je realizován ve více rozměrových variantách. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní parametr. Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice samojistná celokovová, DIN 980, žárově pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!