www.ferospoj.cz :: Matice samojistná celokovová, DIN 6925, pevnost 8, pozinkovaná (22.04.2021 - 02:29)

Spolehlivý obchodní partner pro dílnu a řemesla

Matice samojistná celokovová, DIN 6925, pevnost 8, pozinkovaná

Matice samojistná celokovová, DIN 6925, pevnost 8, pozinkovaná

Celokovová samojistná matice je pozinkovaná ocelová matice vyrobená dle normy DIN 6925. Samojistné matice se používají k utažení spojů, které jsou namáhány otřesy, vibracemi nebo chvěním a tudíž je třeba řádně zajistit matici u šroubového spoje proti povolení. Do spojů, které těmito maticemi zajistíte, už nemusíte přidávat žádný další jisticí prvek (např. pérové podložky).

Prodej celokovových samojistných matic DIN 6925 je realizován v ucelené rozměrové řadě. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.

Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

 

Více technických informací, cenové informace a dostupnosti produktu Matice samojistná celokovová, DIN 6925, pevnost 8, pozinkovaná naleznete na našem e-shopu Obchodprodilnu.cz. Kliknutím na odkaz se dostanete přímo na produktovou kartu tohoto výrobku!